ALMMA 49

Data: 1 grudnia 2013
Godzina: 10:00
Miejscowość: Wrocław, Polska

Klasyfikacja Drużynowa MMA
1. Radomski Klub Taekwon-do 4 x złoto - 1 x srebro - 3 x brąz
2. Lutadores Opole 2 x złoto - 1 x srebro - 1 x brąz
2. GOLD TEAM BIELAWA 2 x złoto - 1 x srebro - 1 x brąz

Mistrzowie Polski MMA Junior
Wilski Arman Lutadores Opole 
Piordas Wojciech Fight Club Bytom
Tokarz Przemysław Octagon Team 
Bińkowski Paweł RKT
Bobrowski Michał Gold Team Polska 
Górniak Denis Fight Club Bytom

Formuła junior (j) - kategoria mężczyźni powyżej +96 kg
1. Kondziołka Dominik (Kong Sao)

Formuła junior (j) - kategoria mężczyźni do 96 kg

 

Formuła junior (j) - kategoria mężczyźni do 87 kg
1. Bobrowski Michał (Dzierżoniów)
2. Szalast Kacper (Nastula Club)
3. Popiół Mikołaj (ANIMMALS)

Formuła junior (j) - kategoria mężczyźni do 80 kg
1. Bińkowski Paweł (Radomski Klub Taekwon-do )
2. Cyrybał Patryk (Legion Team Tarnów)
3. Temirbulatov Yusup (Gladio)

Formuła junior (j) - kategoria mężczyźni do 73 kg

Formuła junior (j) - kategoria mężczyźni do 67 kg
1. Piordas Wojciech (Fight Club Bytom )
2. Bartoszewicki Maksymilian (MMA Ostrów Wielkopolski)
3. Kruszniewski Cezary (Radomski Klub Taekwon-do )

Formuła junior (j) - kategoria mężczyźni do 62 kg
1. Wilski Arman (Lutadores Opole)
2. Borchashvili Kerman (Abrat Team MMA)
3. Trytek Michał (Legion Team Tarnów)

Ranking seniorów:  
Turniej Full Contact 
Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 96 kg
1. Świątek Jakub (Rio Grappling Ostrów Wlkp)
2. Molik Wojciech (Puncher Wrocław)

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 87 kg
1. Stepień Jan (Lutadores Opole)
2. Wiśniewski Maksymilian (drysdale/zenith bjj)
3. Górecki Wojciech (Radomski Klub Taekwon-do)

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 80 kg
1. Paduch Patryk (BOI TEAM WROCŁAW)
2. Galicki Piotr (BOI TEAM WROCŁAW)
3. Dołgowski Kamil (BOI TEAM WROCŁAW)
3. Kupiec Adrian (LEGION Głogów)

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 67 kg
1. Polityło Paweł (Kudowa)
2. Roskosz Patryk (BOI TEAM WROCŁAW)

Formuła full contact (FC) - kategoria mężczyźni do 62 kg
1. Gutkowski Bartosz (Radomski Klub Taekwon-do )
2. Tkaczyk Dominik (Radomski Klub Taekwon-do )
3. Sagan Patryk (LEGION Głogów )

Turniej OFS MMA
Formuła senior ograniczona formuła (SOF) - kategoria mężczyźni powyżej +96 kg
1. Drelich Paweł (Scorpion Krępice )
2. Tobiasz Marcin (Contender Kamienna Góra )
3. Szmyd Patryk (Extreme Fighters Wrocław)

Formuła senior ograniczona formuła (SOF) - kategoria mężczyźni do 96 kg
1. Borowski Łukasz (Boi Team)
2. Felińczak Piotr (Scorpion Krępice )
3. Kumanek Robert (Boi Team)

Formuła senior ograniczona formuła (SOF) - kategoria mężczyźni do 87 kg
1. Pilarz Tomasz (Streffa Fight Team )
2. Jusupow Oleksander (Lutadores Opole)
3. Kordylewicz Paweł (Streffa Fight Team )

Formuła senior ograniczona formuła (SOF) - kategoria mężczyźni do 80 kg
1. Rogosz Piotr (Scorpion Krępice )
2. Pabis Piotr (Fighters Factory)
3. Klarecki Maciej (MMA Międzyrzecz)

Formuła senior ograniczona formuła (SOF) - kategoria mężczyźni do 73 kg
1. Hanysz Krystian (Fighters Factory)
2. Płotka Piotr (Klub Sportów Walki Gladiator )
3. Jędrzejewski Robert (Extreme Fighters )
3. Fidkowski Adam (Lutadores Opole)

Formuła senior ograniczona formuła (SOF) - kategoria mężczyźni do 67 kg
1. Kołtunowicz Sławomir (Radomski Klub Taekwon-do )
2. Swat Krystian (Rio Grappling Ostrów Wlkp)
3. Maciuszek Paweł (Lutadores Nysa)

Formuła senior ograniczona formuła (SOF) - kategoria mężczyźni do 62 kg
1. Piszczek Michał (Radomski Klub Taekwon-do )
2. Bezwerchny Sebastian (Lutadores Nysa)
3. Czachor Eryk (Radomski Klub Taekwon-do )

Turniej Pierwszego Kroku
(PK) - kategoria mężczyźni powyżej +96 kg
1. Koclęga Artur (ANIMMALS)
2. Frelich Dariusz (Contender Kamienna Góra )

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 96 kg
1. Kalinowski Dariusz (Only Fighting KK Głuszyca )
2. Kapij Grzegorz (Puncher Wrocław)

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 87 kg
1. Chramega Krystian (GOLD TEAM BIELAWA)
2. Firla Wojciech (Kong Sao)
3. Hrabarowicz Rafał (Only Fighting KK Głuszyca )
3. Kowalczyk Piotr (Lutadores Wrocław)

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 80 kg
1. Markowski Mateusz (GOLD TEAM BIELAWA)
2. Biały Krzysztof (GOLD TEAM BIELAWA)
3. Beśka Piotr (GOLD TEAM BIELAWA)
3. Kozielec Mateusz (Contender Kamienna Góra )

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 73 kg
1. Kowalski Michał (Ośrodek Sportów Walki w Garwolinie)
2. Foryś Radosław (Fighters Factory)
3. Zachara Adrian (ANIMMALS)

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria mężczyźni do 67 kg
1. Tomaszek Karol (Certus Victoria )
2. Bilewicz Adam (Rio Grappling Wrocław)
3. Kosma Kelm (Academia Gorilla)
3. Tupiec Marcin (TRIUMPHATOR MMA)

Ranking kobiet
Formuła senior ograniczona formuła (SOF) - kategoria kobiety do 65 kg

Formuła junior (j) - kategoria kobiety do 55 kg
1. Kózka Joanna (Fightman)

BJJ Białe Pasy 
do 62 kg 
1. Gasz  Robert
2. Bednarczuk Paweł
3. Khasanov Zubayr
do  67 kg
1. Zieliński Dawid 
2. Słówko Łukasz
3. Kowolik Mateusz
3. Wybiański Aleks
do73 kg
1. Zadeberny Adrian 
2. Sikora Mariusz 
3. Kwiatkowski Maciej
3. Gnus Radosław 
do 80 kg
1. Prygiel Marek
2. Rosikoń Paweł
3. Rybak Łukasz
3. Wańkowski Oskar
do 87 kg
1. Bakalarz Krzysztof 
2. Micewicz MArek
3. Bielawski Jan
3. Murias Paweł
do 96 kg
1. Biedrzyński Krystian 
2. Kiszczak Grzegorz
3. Górak Kamil
3. Fecki Łukasz 
 
BJJ KOLOROWE PASY
1. Żurowski Adrian
2. Prusak Artur
do 73 kg
1. Bajserowicz Mikołaj
2. Warchoł Norbert
3. Kruszniewski Maciej
3. Żurowski Adrian
do 80 kg
1. Tomacik Paweł
2. Kaszkowiak Marcin
3. Szaja Paweł 
3. Dembski Maciej 
do 96 kg
1. Długosz Jakub
2. Sabat Krzysztof
3. Sobieszek Grzegorz 
+96 kg 
1. Sobieszek Grzegorz
2. Latocha Krzysztof 
3. Piaszek Maciej