Pudzianowski vs Popek, Bedorf, Mańkowski i Sowiński na KSW 37


Trzech mistrzów i potężne uderzenie w wadze ciężkiej na gali KSW 37, która odbędzie się 3 grudnia 2016 roku w Tauron Arenie w Krakowie. Federacja KSW tradycyjnie już przygotowała na wydarzenie w stolicy małopolski niezwykle mocną kartę walk.  W walce wieczoru Mariusz Pudzianowski przywita powracającego do walk MMA rapera Popka. Swoich tytułów w aż trzech mistrzowskich starciach bronić będą natomiast dwaj najdłużej panujący mistrzowie ciężki Karol Bedorf i półśredni Borys Mańkowski oraz znany ze znakomitych pojedynków w wadze piórkowej Artur Sowiński
  
Bilety na galę KSW 37: Circus of Pain są dostępne na eBilet.pl
  
Jeden z najpopularniejszych gwiazdorów polskiej sceny muzycznej zdecydował się na powrót do MMA, w którym startował w 2008 roku, i po 8 latach znów podejmie rękawice. Nie będzie to łatwe zadanie, bowiem naprzeciw Popka (2-1, 2 KO) stanie nie kto inny, a najsilniejszy człowiek na świecie. Mariusz Pudzianowski (9-5, 3 KO, 2 Sub) pierwszy raz w karierze będzie musiał podnieść się po dwóch porażkach z rzędu, które zgotowali mu Peter Graham i Marcin Różalski. Bez wątpienia obaj panowie będą niezwykle zmotywowani do tego, aby udowodnić coś fanom mieszanych sztuk walki. 
  
Karol Bedorf (14-2, 5 KO, 2 Sub) od trzech lat udowadnia, że nie ma na niego mocnych w królewskiej kategorii wagowej. Trenujący na zmianę w Szczecinie i Poznaniu 32-letni mistrz zatrzymał zapędy już 3 pretendentów do dzierżonego przez niego pasa. Bedorf nie zaznał smaku porażki od ponad pięciu lat i nie zamierza zmieniać tego stanu rzeczy. Na KSW 37 podopieczny Andrzeja Kościelskiego i Piotra Bagińskiego będzie miał szansę przedłużyć passę zwycięstw do 9 walk. 
  
Borys Mańkowski (18-5-1, 3 KO, 7 Sub) po rocznej przerwie znów wejdzie do okrągłej klatki KSW, by po raz 3 bronić zdobytego w maju 2014 roku tytułu króla dywizji półśredniej. „Diabeł Tasmański” po pokonaniu poprzedniego mistrza Aslambeka Saidova odprawił dwóch pretendentów Davida Zawadę i Jesse’ego Taylora oraz dołożył jeszcze jedno zwycięstwo z Mohsenem Baharim. Głodny walk i kolejnych wygranych poznaniak będzie chciał przypomnieć kibicom o sobie w jak najbardziej efektownym stylu. 
  
Niepokonany od 2012 roku Artur Sowiński (17-7, 6 KO, 6 Sub) w każdej kolejnej walce zaskakuje fanów nowymi sztuczkami. Na KSW 37 „Kornik” stanie do drugiej obrony pasa wagi piórkowej i spróbuje powrócić na drogę wygranych przed czasem. Zawodnik z Radzionkowa w ostatnich trzech starciach rozprawiał się z rywalami na pełnym dystansie. Tym razem na pewno będzie dążył do efektownego poddania lub nokautu, z których znany jest reprezentant Silesian Cage Club. 
  
Bilety na galę KSW 37: Circus of Pain są dostępne na eBilet.pl.

źródło: konfrontacja.com

Opublikowano 26 września 2016, 9:14 w kategori Aktualności.

Podobne artykuły

KSW 35 odbędzie się w piątek 27 maja w ERGO ARENIE, bilety już dostępne »
Pudzianowskiego droga do Wembley »
KSW 32: Zapowiedź pojedynku Pudzianowski vs. Graham »
Zapowiedź walki Mariusz Pudzianowski vs Rolles Gracie na KSW 31 »
Rolles Gracie rywalem Pudziana na KSW 31 »
Pudzianowski i Różalski na KSW Londynie, bilety już w sprzedaży »
KSW 29: Reload - Pudzianowski vs. Nastula »
KSW 29: Pudzianowski vs. Nastula - pierwsze starcie »
Khalidov, Pudzianowski, Nastula i Materla w walkach wieczoru KSW 29 »
KSW27 - Cage Time: przygotowania Mariusza Pudzianowskiego - wideo »

Komentarze

Reklama

Reklama