MACIEJ SURMA VS JACEK ADAMCZYK na Spartan Fight 5


Maciej Surma (1-1) wraca do oktagonu, jego rywalem na gali w Krakowie będzie reprezentant Mighty Bulls Gdynia Jacek Adamczyk (2-1).
Wreszcie doczekaliśmy się kolejnej walki Surmy w MMA. Ostatnią stoczył ponad rok temu podczas pierwszej gali Spartan Fight. Wtedy efektownie poddał Mariusza Karskiego. Była to pierwsza walka Surmy po pięcioletniej przerwie. W swoim debiucie w 2010 roku przegrał z Szymonem Bajorem. Wtedy jednak Maciej nie trenował przekrojowa, a walkę wziął na tydzień przed galą. Dziś to już zupełnie inny zawodnik, podczas tej pięcioletniej przerwy startował w wielu zawodach BJJ, gdzie osiągał ogromne sukcesy nie tylko na krajowym podwórku, ale i na arenie międzynarodowej. W BJJ osiągnął niemal wszystko, gdyż ma na koncie tytuły Mistrza Polski, Mistrza Europy, a także brazowy medal Pucharu Świata w Abu Dhabi. Dzięki temu, że podpisał kontrakt z naszą Federacją częściej będziemy oglądali Maćka w oktagonie, jak sam mówi ma zamiar teraz poświęcić się MMA i już wkrótce stać się czołowym zawodnikiem kategorii półciężkiej w naszym kraju. Jego rywalem na Spartan Fight 5 będzie Jacek Adamczyk trenujący w Mighty Bulls Gdynia, który również jest świetnym grapplerem. Ma na koncie wiele amatorskich startów w MMA i BJJ, a także drugie miejsce na Pucharze KSW. Będziemy więc mieli starcie dwóch grapplerów, a który z nich okaże się lepszy przekonamy się już 8 października w krakowskiej TAURON Arenie.
Bilety na galę Spartan Fight 5 w cenach 35zł, 50zł, 90zł i 350zł dostępne TUTAJ, w salonach EMPIK, a także w salonikach STS.
źródło: spartanfight.pl
Opublikowano 9 września 2016, 9:05 w kategori Aktualności.

Komentarze

Reklama

Reklama